Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris z siedzibą w Warszawie przy ul. Zielnej 39, kod pocztowy 00-108 (administrator danych) w ramach utrzymywania stałego kontaktu z naszą Fundacją w związku z jej celami statutowymi, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych akcjach społecznych. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich wskazania nie jest możliwa realizacja usługi newslettera. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Korzystanie z newslettera jest bezterminowe. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. W takim przypadku dane wprowadzone przez Pana/Panią w procesie rejestracji zostaną usunięte niezwłocznie po upływie okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń i uprawnień przewidzianego w Kodeksie cywilnym.

Do Pani/Pana danych osobowych mogą mieć również dostęp podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w szczególności hostingowe, informatyczne, drukarskie, wysyłkowe, płatnicze. prawnicze, księgowe, kadrowe.

Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Jednak decyzje dotyczące indywidualnej osoby, związane z tym przetwarzaniem nie będą zautomatyzowane.

W razie jakichkolwiek żądań, pytań lub wątpliwości co do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych prosimy o kontakt z wyznaczonym przez nas Inspektorem Ochrony Danych pisząc na adres siedziby Fundacji: ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych” lub na adres poczty elektronicznej [email protected]

Przejdź do treści
PL | EN
Facebook Twitter Youtube

Permisywna edukacja seksualna elementem cichej rewolucji?

Data publikacji: 08.02.2024

Adobe Stock

W dobie niemal nieograniczonego dostępu do mediów, Internetu, trudno jest uchronić dzieci i młodzież przed zagrażającymi im treściami, potrzebna jest wiedza na temat mechanizmów działania genderowych środowisk i zagrożeń płynących z głoszonych przez nich tez. Mając tę wiedzę, możemy przestrzegać innych przed tym, co faktycznie kryje się pod kreowaną wizją idealnej przyszłości – bez jakichkolwiek podziałów, w której wszyscy są wolni i równi, gdyż mają zapewniony upragniony „dobrostan”. W ten sposób możemy wpływać na kształt otaczającej nas rzeczywistości zarówno dzisiejszej, jak i przyszłej. Więcej na ten temat w ostatnim artykule z cyklu "O czym nie powiedzą edukatorzy seksualni?".

PRZECZYTAJ TEKST - LINK

Wspieram

Szczególna ochrona dzieci „identyfikujących się jako LGBTQI”? Spotkanie unijnej Agencji Praw Podstawowych

Agencja Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA) zorganizowała spotkanie z organizacjami społecznymi na temat zaleceń dotyczących zintegrowanych systemów ochrony dzieci. W wydarzeniu wzięła udział Anna Kubacka z Centrum Prawa Międzynarodowego Instytutu Ordo Iuris.

Czytaj Więcej
Wolności obywatelskie

15.05.2025

Jerzy Kwaśniewski: WHO chciało władzy totalnej. Nasza kilkuletnia praca przynosi efekty

Po ponad 3 latach negocjacji, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zakończyła prace nad projektem traktatu antypandemicznego. Zostanie poddany pod głosowanie i najprawdopodobniej przyjęty podczas 78. sesji Światowego Zgromadzenia Zdrowia, która odbędzie się w dniach 19-27 maja w szwajcarskiej Genewie.

Czytaj Więcej

Jak chronić nasze dzieci przed uzależnieniami i zagrożeniami? Spotkanie w Nowym Dworze Mazowieckim

Współcześnie dzieci spotykają się z licznymi zagrożeniami, takimi jak ideologiczne programy w szkołach czy demoralizujące treści w mediach. Jak się przed tym bronić? Temu zagadnieniu poświęcone będzie spotkanie w Nowym Dworze Mazowieckim. Podczas wydarzenia prelekcję wygłosi r. pr. Marek Puzio analityk Ordo Iuris.

Czytaj Więcej
Edukacja

09.05.2025

O edukacji seksualnej i prawach rodziców w szkole - spotkania w Zakroczymiu i Leoncinie

Nie ustają próby przeforsowania ideologicznych programów w polskich szkołach. Jak się przed tym bronić? Temu zagadnieniu poświęcone będą spotkania dotyczące edukacji seksualnej i praw rodziców w szkole. Wydarzenia odbędą się w Zakroczymiu i Leoncinie. Gościem będzie Marcin Perłowski  - dyrektor Centrum Życia i Rodziny. Spotkania będą połączone z projekcją filmu "To nic takiego" na temat edukacji seksualnej.

 

ZAKROCZYM

Czytaj Więcej